Păcurariu Dan

Joi, 20 Iulie 2017
Secţia de judo a CS Municipal Arad numără performanţele primei jumătăţi a anului 2017.
Marţi, 27 Iunie 2017
CSM Arad a obţinut rezultate de excepţie la ultimele Campionate Naţionale de judo din acest an competiţional: două medalii de aur, două de argint şi una de bronz.
Marţi, 20 Iunie 2017
CSM Arad a obţinut rezultate deosebite la Campionatele Naţionale de judo pentru copii, categoriile sub 12 şi 13 ani, de la Timişoara.
Marţi, 06 Iunie 2017
Sala Transilvania din Sibiu a găzduit zilele trecute turneul internațional de judo „Cupa Speranțelor”, ediţia I, competiţie a  copiilor cu vârste cuprinse între 9 și 14 ani.
Vineri, 02 Iunie 2017
Judoka de la CSM Arad au participat zilele trecute, sub coordonarea antrenorului Dorin Drimbe, la competiţia internaţională Cupa Nordului de la Baia Mare.
Miercuri, 31 Mai 2017
Pe 31 mai 1922 se năștea marele maestru Mihai Botez, cel care avea să devină părintele judoului românesc.
Luni, 22 Mai 2017
Cei mai mici judoka pregătiţi de Dorin Drimbe, la CSM Arad, au participat la Kikinda, în Serbia, la o competiţie internaţională pe tatami.
Marţi, 16 Mai 2017
Judoka de la CSM Arad s-au întors de la Craiova cu două medalii de bronz.
Luni, 24 Aprilie 2017
Etapa finală a Campionatului Naţional de judo sub 14 ani a avut loc în perioada 20-22 aprilie la Râmnicu Vâlcea, de unde sportivii arădeni s-au întors acasă cu 8 medalii, dintre care 6 la probele individuale (una de aur, una de argint şi patru de bronz) şi două în probele pe echipe (bronz, atât la feminin, cât şi la masculin).
Marţi, 11 Aprilie 2017
Oradea a fost gazda Cupei României la judo pentru seniori, competiție la care Aradul a avut trei medaliaţi.
Luni, 10 Aprilie 2017
Judoka Cristiana Mercea, legitimată la CSM Arad, a cucerit medalia de aur la concursul de judo Cupa Ungariei de la Debrecen, categoria 36 de kilograme, categoria sub 12 ani.
Luni, 03 Aprilie 2017
Drobeta Turnu Severin a găzduit zilele trecute etapa finală a Campionatului Național de judo sub 23 de ani.